18.04.2024 р. студенти групи ІНн-41с відвідали виставу «За дверима» Львівського академічного духовного театру «Воскресіння»

22.04.2024 | 14:53

18.04.2024 р. студенти групи ІНн-41с відвідали виставу «За дверима» – філософська драма німецького письменника, представника повоєнної літератури Вольфганга Борхерта, експериментальне трактування Заслуженого діяча мистецтв України, режисера Львівського академічного духовного театру «Воскресіння» Ярослава Федоришина. «П’єса, яку не поставить жоден театр і не захоче дивитися жоден глядач» – так було написано в анотації до цієї постановки.

Студенти мали нагоду побачити і відчути настрій повоєнної Німеччини. Після побаченого вони поділилася враженнями: «Нашій групі дуже сподобалась ця вистава, під час якої були підняті актуальні теми, зокрема, війна, кохання, філософське трактування екзистенції. Ми замислились також і над думкою, яка прозвучала: люди часто забувають те, про що б мали памʼятати в першу чергу – про рідних. Наша група отримала справжнє естетичне задоволення, море вражень, а опісля ми ще довго обговорювали почуте й побачене».

Драму В. Борхерта «За дверима» студенти вивчають у курсі «Національна (німецька) література», тому наочне уособлення модерного театру ще більше сприятиме кращому засвоєнню матеріалу.

Організувала і провела захід доцент кафедри світової літератури Софія Варецька.