20 грудня відбувся щорічний захист курсових робіт із методики навчання іноземної мови студентів 4 курсу іспанської філології

22.12.2023 | 22:39

20 грудня відбувся щорічний захист курсових робіт із методики навчання іноземної мови. Студенти 4 курсу іспанської філології разом із своїми науковими керівниками представили на розгляд різноманітні теми, приділяючи особливу увагу новітнім технологіям у процесі викладання-вивчення іспанської мови: чат бот, платформа Nearpod, інтернет ресурс для покращення онлайн занять, тощо. Соціокультурний аспект та культура загалом (мистецтво, театр, кіно) поряд із пресою, storytelling та picture talk стали стрижневими елементами досліджень наших студентів. Високий рівень представлених робіт, розмаїття пропозицій для практичного застосування, беззаперечно знайдуть позитивне відображення під час педагогічної практики студентів-іспаністів.
Щиро бажаємо нашим студентам нових звершень і продуктивного проходження практики.