Французька весна на факультеті іноземних мов: Лінгвокультурознавчий аспект вивчення французької мови.

01.05.2024 | 17:00

Лінгвокультурознавчий аспект при вивченні іноземної мови загалом, а французької зокрема, сприяє не лише пізнавальній активності студентів, а й їх зацікавленню до глибшого вивчення іноземної мови. Студенти 2 курсу французької філології під керівництвом своїх наставників (доц. Піскозуб З.Т. та доц.Кость Г.М. ) застосували на практиці свої цивілізаційні знання французької мови та культури. Ви запитаєте як? Цікаво! Викладачі та студенти у дружній та невимушеній обстановці зібралися, щоб розкрити та пізнати весь символізм такого чудового свята як Великдень. Учасники дійства розкрили витоки та походження цього свята, не забули про символізм Вербної Неділі та цілого тижня, який передує Великодню. Надзвичайно цікаво було слухати як студенти розповідали про головні символи цього свята: писанки, крашанки в Україні та шоколадні яєчка і пасхальні кролики у Франції, спечена паска, як символ вічного життя в Україні та печене ягня у Франції. Великий інтерес у присутніх викликали розповіді студентів про традиції святкування свята Паски у своїх сім’ях, адже наші студенти представляють всі регіони нашої чудової України: Волинь та Черкащина, Дніпро та Запоріжжя, Львівщина та Чернігівщина, Одеса та Тернопіль. Кожен регіон має свої особливості, проте, ми всі діти однієї України, якій зараз дуже важко. Щирі слова подяки нашим незламним воїнам Світла, завдяки яким ми мали чудову нагоду поспілкуватися, взнати багато цікавого, а потім, звичайно, посмакувати. Нехай це світле свято Воскресіння принесе нам перемогу над злом, відродження та початок нового життя !