Аспірантка кафедри світової літератури Катерина Ніколенко представила доповідь на міжнародній конференції “L. M. Montgomery and Re-vision”, організованій Інститутом Л. М. Монтгомері (о. Принца Едварда, Канада)

24.06.2022 | 20:15

Аспірантка ЛНУ імені Івана Франка Катерина Ніколенко представила доповідь на міжнародній конференції “L. M. Montgomery and Re-vision”, організованій Інститутом Л. М. Монтгомері (о. Принца Едварда, Канада)

Аспірантка кафедри світової літератури Львівського національного університету імені І. Франка Катерина Ніколенко (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Лідія Мацевко-Бекерська) взяла участь у роботі XV Міжнародної конференції “L. M. Montgomery and Re-vision”, організованої Інститутом Л. М. Монтгомері (о. Принца Едварда, Канада).
23 червня 2022 року під час другого секційного засідання Катерина Ніколенко представила доповідь на тему “L. M. Montgomery and the English-Canadian Künstler(in)roman” (“Л. М. Монтгомері та англоканадський “роман про мисткиню”), в якій висвітлила специфіку метафікційного дискурсу у творчості канадської письменниці Люсі Мод Монтгомері, а також її жанрове новаторство в контексті розвитку англоканадської літератури ХХ ст.
Цьогоріч у роботі конференції взяли участь викладачі, студенти й аспіранти із 18 країн світу (Велика Британія, Польща, Швеція, Японія, Україна та ін.). Захід організований під особистим патронатом Її Високості Принцеси Takamado (Японія).
З вітальним словом до учасників звернулися співорганізатори конференції Dr. Lesley Clement та Dr. Alan MacEachern, які побажали доповідачам позитивних вражень і плідної роботи на пленарних і секційних засіданнях. Голова Комітету LMMI Dr. Philip Smith висловив вдячність доповідачам із різних країн, які долучилися до роботи конференції онлайн та офлайн.
Віце-президент Університету Острова Принца Едварда з навчальної та наукової роботи Dr. Greg Naterer підкреслив важливе значення гуманітарних наук для міжкультурного й міжнаціонального порозуміння. Інститут Л. М. Монтгомері (L. M. Montgomery Institute) функціонує на базі Університету Острова Принца Едварда (University of Prince Edward Island) у Канаді з 1993 року і об’єднує науковців, котрі досліджують різноманітні аспекти життя і творчості канадської письменниці Люсі Мод Монтгомері (1874-1942).