Благодійний аукціон “Зустрінься з випускником” за донат

19.09.2023 | 16:06
Придбай зустріч із випускником ЛНУ – підтримай франкотиків на фронті 💙💛
Цьогоріч відділ розвитку та фандрейзингу ЛНУ ім. Івана Франка спільно із ГО “Асоціація випускників ЛНУ ім. Франка” організовують благодійний аукціон зустрічей із випускниками нашого Університету.
Мета аукціону – дуже важлива – зібрати кошти для викладачів та студентів ЛНУ ім. Івана Франка, які на фронті. Усе, що вдасться зібрати, передамо на потреби захисників.
Як долучитись?
Заходьте на сторінку благодійного аукціону у Facebook, де ви знайдете лоти-зустрічі із відомими випускниками та викладачами, зокрема вашого факультету, ставте свої ставки, купуйте зустрічі – і підтримуйте франкотиків на фронті.
Благодійний аукціон “Зустрінься із випускником” за донат розпочався 11 вересня і триватиме до 11 жовтня – Дня університету. Встигніть придбати зустріч і зустрітись за кавою із цікавими людьми.
Будьте свідомі, долучайтесь до потрібних ініціатив і підтримуйте Збройні сили України!🤍
Долучитись до аукціону можна тут: https://www.facebook.com/blago.ifnul
З повагою – Центр маркетингу та розвитку