Cемінар «Індоєвропейське мовознавство: майже невідома в Греції наука»

30.03.2023 | 19:40

30 березня 2023 р. о 19.00 на базі Інституту історичного мовознавства Салоніцького університету імені Аристотеля відбувся міжнародний  науковий семінар на тему: «Індоєвропейське мовознавство: майже невідома в Греції наука». Основну  доповідь виголосив професор Г. Папанастасіу. В обговоренні доповіді  взяли участь викладачі кафедри кафедри класичної філології: проф. Чернюх  Б. В., доценти Глущенко Л. М., Куйбіда Х. І., асист.   Мокрівська М. Т., які в своїх виступах заторкнули питання сучасного стану вивчення індоєвропеїстики та компаративістики в Україні,  версії зародження індоєвропейських мов на території сучасної України, зокрема лісостепової України північного Причорномор’я та Північного Приазов’я. висвітлили, як ця проблематика висвітлюється в навчальних лекційних курсах  та на практичних заняттях. Семінар відбувався  в змішаній формі.