Чемпіонат з міні-футболу

18.11.2015 | 09:32

14 листопада на факультеті іноземних мов відбувся чемпіонат з міні-футболу, в якому взяли участь 6 команд, серед них команди 1-5 курсу та 1 команда викладачів. Гра була дуже інтригуючою, оскільки великі надії покладались на минулорічних фаворитів  – студентів теперішнього 3 курсу та викладачів. Однак результати матчу були доволі несподіваними. Команда викладачів першою покинула поле. Вслід за нею попрямувала команда 5-го курсу. З великим запалом боролись за третю позицію гравці 1-го курсу, проте хлопцям не вистачило зовсім трішки – за крок до бронзи їх випередили третьокурсники. Та найбільш напруженою стала грала між 4 та 2 курсом, які відчайдушно намагались здобути кубок. За результатами гри переможцями стала команда 2-го курсу. По закінченню турніру наші футболісти були нагороджені грамотами за активну участь у змаганні та медалями, а до рук щасливих переможців помандрував омріяний кубок. Після церемонії нагородження всі мали змогу поласувати смачними солодощами – винагородою за витрачені у грі зусилля.
Ми вітаємо наших переможців – студентів  2-го курсу, а також студентів 4-го і 3-го курсу, які здобули ІІ та ІІІ призові місця.  Всім іншим гравцям дякуємо за гарну гру. Ми впевнені, майбутнього року вам обов’язково пощастить!