Чорнобильська АЕС – символ найбільшої в історії людства техногенної катастрофи

30.04.2015 | 12:40

chern

26 квітня 1986 року Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. На четвертому енергоблоці станції пролунав страшний вибух.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.

Ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених..

Ми схиляємо голови перед загиблими у цій боротьбі.

Закликаємо зберігати пам’ять про Чорнобиль і шанувати мужність тих співвітчизників, хто живе сьогодні з нами.

Увійшовши в нове століття, ми не залишили минулого , адже маємо пам’ятати про страшну аварію , щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна трагедія .
Студенти нашого факультету мали нагоду переглянути відео про ці страшні події 27 квітня у 405 аудиторії о 13:15. Ми пам”ятаємо!