Чудове поповнення бібліотеки кафедри французької та іспанської філологій

19.04.2024 | 00:20

Однією із особливостей нашої кафедри з часу її заснування і впродовж 127 років її функціонування, була чудова бібліотека, яка вже на початку XX століття налічувала близько 6000 екземплярів. На знаннях, отриманих з цих книг виросло не одне покоління відомих лінгвістів, викладачів та перекладачів. Надзвичайно приємно, що цієї весни наша кафедральна бібліотека поповнилася неймовірною колекцією книг, подарованою паном Андре Моклером із Франції. Філософські твори, художня та мистецька література знайшли своє чільне місце на полицях нашої бібліотеки. Подаровані книги не лише збагатять бібліотеку нашої кафедри, а й стануть цінним джерелом знань для наших викладачів, аспірантів, студентів і дослідників.
Висловлюємо нашу найщирішу вдячність панові Моклеру Андре за щедру пожертву книг, які, безперечно, матимуть вплив на нашу освітню діяльність та дослідницьку місію. Дякуємо також пані Thérèse Mauclert-Machet за комунікацію впродовж всього процесу передачі книг та за щире вболівання та підтримку нас та нашої освіти, особливо зараз, в такий трагічний час нашої історії. Окреме спасибі панові Брегіну Михайлові Григоровичу за ідею та інтелігентний супровід всього процесу.