День Франкофонії на факультеті іноземних мов

20.03.2024 | 19:30

Святкуємо День Франкофонії! 🇫🇷
Сьогодні, 20 березня, відзначаємо Міжнародний день Франкофонії! Це чудова можливість для мільйонів людей по всьому світу, закоханих у французьку мову та культуру, об’єднатися.
55 учасників нашого заходу – студентів, які вивчають французьку мову як першу та другу іноземну, відчули атмосферу Франції, адже лекторій перетворився на справжню частинку цієї прекрасної країни завдяки чудовим викладачам кафедри французької філології!
Завідувачка кафедри, доцент Зоряна Піскозуб та асистент кафедри Наталя Миколаєвич-Джуман в інтерактивній формі поділились цікавими та невідомими фактами про французьку мову, розповіли студентам про кафедру, її розвиток та міжнародну співпрацю, завдяки якій студенти-знавці французької мови мають змогу пройти стажування у Франції.
Студенти дізналися багато нового про Францію та її видатних особистостей, а також мали можливість:
• Взяти участь у захопливій вікторині та отримати оригінальні призи!
• Дізнатися про роль України у франкомовних організаціях 🇺🇦
• Поділитися своїм досвідом подорожей, стажувань та участі в конкурсах за кордоном, які стали можливими завдяки співпраці кафедри з університетами Польщі та Франції. 🇵🇱 🇫🇷
День Франкофонії – це свято єднання, різноманіття та любові до мови!