DLL-Конференція “DLL-Barcamp”

13.11.2021 | 13:40

Два роки тому Львівський національний університет імені Івана Франка підписав договір про співпрацю з Goethe-Institut, що передбачає запровадження методичних матеріалів серії Deutsch Lehren Lernen (DLL) у навчальний процес факультету іноземних мов. Кафедра німецької філології у рамках кооперації бере активну участь у DLL-проекті, імплементуючи DLL-модулі у процес навчання та підвищення кваліфікації викладачів. Загалом вже успішно імплементовано підготовчі курси та три DLL-модулі для бакалаврів та магістрів, які успішно супроводжували викладачі нашої кафедри!

Сьогодні ж, 12.11.2021, відбулася DLL-конференція “DLL-Barcamp”. У неформальній атмосфері, у 15-хвилинних сесіях викладачі та студенти українських університетів розповідали про набуті знання, нові методи та форми викладання німецької мови та власний досвід праці на платформі Goethe-Institut з різними DLL-модулями. Ми щиро дякуємо студенткам 2 курсу Ярині Шпирко та Катерині Хорошій, 4 курсу Анні Багрій, Соломії Максимець, Діані Бучкарик, нашим магістранткам Христині Лучинець, Олені Мохун, Юлії Мацюрі, Соломії Мельник, Кароліні Васильняк, Марії Андрєєвій та викладачкам кафедри Наталії Петращук, Христині Качак та Юлії Микитюк за цікаві доповіді та активну участь у численних дискусіях!