DLL-конференція “DLL-Barcamp”

13.12.2022 | 14:01

Дорогі колеги та студенти!

У п’ятницю, 09.12.2022, відбулася неймовірно інтерактивна та цікава DLL-конференція “DLL-Barcamp”. У неформальній атмосфері, у 15-хвилинних сесіях викладачі та студенти українських і не тільки 😉 університетів розповідали про набуті знання, нові методи та форми викладання німецької мови, а також про власний досвід праці на платформі Goethe-Institut з різними DLL-модулями. Такий Barcamp відбувся вже вдруге і цього року до нас приєдналися також і викладачі та студенти з Німеччини, Боснії та Герцеговини і Китаю, відтак під час «Netzwerken» ми навіть змогли поспілкуватися з DLL-туторами та DLL-студентами з чотирьох країн 😎

Ми щиро дякуємо студенткам 2 курсу Тетяні Глабець та Аліні Заваді, 3 курсу Ярині Шпирко, Катерині Хорошій, Андріані Наконечній, Вікторії Гураль, Христині Гуменюк, Єлизаветі Ковальчук, 4 курсу Соломії Піхотовській, Софії Корецькій, Оксані Білинській, Анастасії Капустіній, нашій магістрантці Соломії Максимець та викладачкам кафедри Христині Качак, Мар’яні Яремко та Julija Mykytyuk за цікаві доповіді та активну участь у численних дискусіях!

Особлива подяка організаторам DLL-Barcamp Світлані Балашовій, Тетяні Павловій та всій команді Goethe-Institut – Deutsch lernen за чудову організацію, постійну підтримку у всіх питаннях і, звісно ж, за неймовірний обмін досвідом та позитивну атмосферу!

До зустрічі на подальших DLL-Barcamps!