Дні Іспанії у Львові

22.11.2023 | 23:40

Впродовж 14-19 листопада 2023 року поціновувачі іспанської культури мали нагоду відвідати низку заходів, організованих в рамках Днів Іспанії у Львові. Зокрема, фестиваль іспанського кіно.
Церемонія відкриття Тижня іспанського кіно, який проходив у Палаці культури імені Гната Хоткевича, відбулася за участі Посла Королівства Іспанії в Україні (Embajada de España en Ucrania), пана Рікардо Лопес-Аранди.Студенти та викладачі-іспаністи кафедри французької та іспанської філологій мали за честь відвідати відкриття фестивалю та переглянути  представлені стрічки.
Відбулися кінопокази фільмів «Lullaby» (Cinco lobitos) 2022 рік; «Campeones» 2020 рік; «Las paredes hablan» 2023 рік та «The good boss» 2022 рік.
Цей захід відбувся в рамках культурної програми головування Іспанії у Раді ЄС у другому півріччі 2023 року.