До уваги студентів-випускників!

10.07.2020 | 11:25

До уваги студентів-випускників!

Шановні студенти-випускники факультету іноземних мов! Якщо Ви не плануєте продовжувати навчання у магістратурі у нашому Університеті та бажаєте отримати Ваш диплом бакалавра, у зв’язку із карантинними обмеженнями деканат організовує для Вас спрощену процедуру отримання та заповнення обхідного листка. Вам потрібно повідомити нас про бажання отримати диплом повідомленням на нашу електронну адресу lingua.faculty@lnu.edu.ua або inomov@ukr.net, або ж у телефонному режимі  (+ 38 032) 239-47-16. Протягом двох робочих днів для Вас буде виписано Ваш іменний обхідний листок і підписано у деканаті та бухгалтерії (за умови відсутності заборгованостей).  Опісля обхідний листок буде залишено на прохідній Університету. Отримавши прохідний листок, Вам потрібно самостійно підписати його у бібліотеці Університету (вул. Драгоманова, 17) та пред’явити для видачі диплому.

Студенти, які проживали у гуртожитках, повинні також отримати відмітку про відсутність заборгованостей та пред’явити обхідний листок для видачі диплому.

Дякуємо за розуміння та залишаймося здоровими,

Деканат факультету іноземних мов.