До уваги вступників у магістратуру!

31.08.2020 | 18:23

До уваги вступників у магістратуру!

У додатку Ви можете знайти списки рекомендованих на бюджетну форму навчання на магістратурі факультету іноземних станом на 31.08.2020 року. Для вступу Вам необхідно подати оригінали Ваших документів з 1 по 5 вересня, аудиторія 216, Головний корпус Університету. Графік прийому документів з 10.00 по 17.00 год. Документи подаються вступниками особисто. Якщо оригінали Ваших дипломів зберігаються у нас, Вам теж потрібно особисто явитися та подати усі інші необхідні документи.

Звертаємо Вашу увагу, що якщо Ви рекомендовані на бюджетну форма навчання по двох спеціальностях, то Вам потрібно обрати лише одну. На вивільнене Вами бюджетне місце по іншій спеціальності претендує наступний вступник по рейтинговому списку.

Деканат факультету іноземних мов

Магістри_бюджет_англійська мова і літ