До уваги випускників факультету іноземних мов!

09.07.2021 | 12:54

Шановні випускники факультету іноземних мов!

Повідомляємо, що видача дипломів бакалаврів буде здійснюватися за таким розкладом:

13.07 (вівторок) – 14:00-18:00 – для англійської та німецької філологій;

14.07 (середа) – 14:00-18:00 – для перекладу та міжкультурної комунікації;

15.07 (четвер) – 14:00-18:00 – для французької, німецької, класичної філологій.

Поділ на спеціальності є бажаним для Вашої зручності. Якщо з певних причин Ви не зможете бути присутніми в свій день видачі, можна звернутися і в інші дні в режимі живої черги. Щиро проситимемо про розуміння та сприяння, випускників у нас багато.

Видача буде здійснюватися у 422 аудиторії, для отримання дипломів Вам потрібно мати Ваші студентські квитки та залікові книжки для повернення.

У четвер, 15 липня запрошуємо Вас, а також викладачів та гостей для участі в Урочистій академії з нагоди завершення навчання, яка відбудеться в Актовій залі Головного корпусу о 15.00 год.

Якщо Ви фізично не маєте змоги забрати свій диплом, але бажаєте отримати його фото для своєчасної реєстрації електронних кабінетів та подачі заяв у магістратуру, просимо заповнити ось цю форму:

З найщирішими вітаннями,

Ваш деканат факультету іноземних мов