Дидактичний курс для викладачів іспанської мови

24.10.2020 | 22:00

24 жовтня 2020 року викладачі іспанської мови кафедри французької філології факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у XV Дидактичному курсі для викладачів іспанської мови “Aprender/ enseñar ELE en la situación del confinamiento”, організованому Асоціацією Іспаністів Україні та посольством Королівста Іспанії в Україні.

Насичена програма курсу дозволила покращити навики та знання стосовно онлайн навчання, що відповідає актуальному запиту та потребам освіти сьогодення. А саме: «Clases dinámicas, dinámicas de clase» (Ernesto Puertas (Польща, Інститут Сервантеса), «Más allá del lápiz y papel: expresión escrita en el aula de ELE virtual» (Leticia Santana (Іспанія), «La desmotivación durante las clases de español en línea» (María Méndez (Іспанія), «Factores que facilitan/dificultan el aprendizaje del léxico en una LE/L2» (Matías Hidalgo Gallardo (Іспанія), «El aprendizaje basado en Proyectos/ Problemas/Juegos (ABP/ABJ)» (Santiago Donoso (Еквадор).

Традиційними стали дебати про проблеми викладання іспанської мови в Україні у загальноосвітніх закладах та вищих навчальних закладах. Доповідачі на своїх майстер класах зосередили увагу на практичності матеріалу, що сприяло динаміці роботи усіх учасників, двосторонньому діалогу та обміну досвідом.