Французька весна на факультеті іноземних мов: Креативне ательє для поціновувачів французької мови

20.04.2024 | 22:32

Французька весна на нашому факультеті триває, розкриваючи студентські таланти.18 квітня 2024року студентів другого курсу французької та англійської філологій , а також студентів першого курсу іспанської філології об’єднала любов до французької мови. Всі вони взяли участь у “Креативному ательє” (Atelier créatif), організованого доценткою кафедри Вікторією Лучкевич.
Сонячний день, весняний настрій, чудові кольорові слайди – все це сприяло поетичній творчості наших студентів, які не лише в цікавій ігровій формі ознайомлювалися із французькою поезією, а й спробували свої сили у створенні колективного вірша. І результати були чудові! Командний дух, а разом з тим тепла, дружна та дуже творча атмосфера перенесли студентів у неповторний світ французької мови, цікавої граматики та весняної лексики, де вони з легкістю, без особливих зусиль опановували нові слова та вирази. Викладачі, присутні на ательє, теж не залишалися осторонь творчого процесу. Велике дякую за ці можливості нашим Збройним Силам, які щомиті нас бережуть.