Французька весна на факультеті іноземних мов: “Маленький Париж львівського середмістя”

28.04.2024 | 21:26

«Маленький Париж львівського середмістя» Невже ? Саме так, ви не помилися. А причина цього – Французька весна на факультеті іноземних мов, яка вирує, як і весна за нашими вікнами. Цікаві виступи, зустрічі, візити впродовж тижня і чудове завершення цього тижня – екскурсія весняним Львовом. Велика подяка панові Кметю Василеві , президенту «Альянс франсез» , який вкотре , з великою любов’ю та знанням справи, показав нам як нерозривно пов’язане наше місто з Францією і всім французьким. Після пар студенти та викладачі французької філології зібралися, щоб вирушити сонячним приємним днем на прогулянку Львовом. А почалася вона з львівського летовища, яке колись знаходилося, як думаєте де, – на площі перед нашим університетом. Кожна наступна зупинка цього променаду повертала нас знову і знову до французьких свідчень в історії Львова. Архітектори, банкіри, актори, оперні співаки, журналісти – всі вони внесли свою лепту в розвиток Львова. Невтомно дякуючи щомиті нашим воїнам Світла, які нам дають можливість жити і розвиватись, ми продовжуємо працювати та відкривати для себе все нові грані нашого чудового міста через призму французької мови.