Гості з Німеччини

31.05.2018 | 23:02

З 22 по 24 травня 2018 р. у Львові та Львівському національному університеті імені Івана Франка з візитом перебували учителі різних типів німецьких шкіл федеральної землі Баден-Вюртемберг. Поїздку організував навчальний центр «Haus der Heimat» (Штутґарт). Ініціатор поїздки і керівник групи – др. Діане Дінґельдайн. З української сторони програму перебування гостей у місті Лева підготував доц. Т. Б. Пиц, що також виступив з доповіддю про актуальне політичне, економічне і культурне становище в Україні. А 23 травня відбулася зустріч з деканом факультету іноземних мов доц. В. Т. Сулимом, завідувачем кафедрою німецької філології проф. Б. В. Максимчуком, керівником Центру німецької мови доц. Н. Є. Петращук, лектором ДААД др. Міхаелем Беком. Гості дізналися багато про структуру управління освітою, її систему і реформу в Україні, історію германістики у Львівському університеті та становлення і діяльність Центру німецької мови, роботу і завдання ДААД в Україні та багато іншого. Також візитери мали змогу поспілкуватися з студентами другого, третього і п’ятого курсів німецького відділення і були приємно вражені їхніми гарними знаннями німецької мови. Останнього дня перебування у Львові доц. Х. Я. Назаркевич ознайомила гостей з власним перекладацьким доробком, що охоплює понад 80 літературних перекладів. Крім цього доц. О. М. Шаряк провела для них екскурсію містом, а також організувала поїздку в Жовкву та Крехів.