Історія Львівського університету для першокурсників французької філології

21.05.2024 | 20:26

Вже традиційно в Міжнародний День Музеїв студенти першого курсу французької філології знайомляться з Музеєм нашого Університету. Першокурсники дізналися багато цікавого про історію Alma mater та його відомих персоналій. Особливо цікаво було дізнатися нашим студентам про французькі сторінки в історії нашого Університету: про відомого романіста і засновника нашої кафедри Едварда Порембовича, який був ректором університету, про французького вченого Б. Гакета, який викладав у Львівському університеті, з цікавістю ознайомилися з книжкою Віктора Гюго, яку переклав патрон нашого університету Іван Франко.
Дякуємо директорові музею п. Юрію Гудимі Юрій Гудима за цікаву екскурсію в минуле Університету, за розповідь про видатних сучасників, які не оминають стін нашої alma mater, за можливість надихнутися атмосферою Львівської інтелігенції минулих століть і усвідомити приналежність до чогось настільки величного і важливого.