IV Міжнародна франкомовна багатодисциплінарна науково-практична конференція «Мови, Науки та Практика»

05.04.2021 | 17:00

8 та 9 квітня 2021 року заплановано проведення IV-ї Міжнародної франкомовної багатодисциплінарної науково-практичної конференції в Україні «Мови, Науки та Практика» (4-ième Colloque international francophone en Ukraine « Langues, Sciences et Pratiques ») з ініціативи кафедри французької філології Факультету іноземних мов у співпраці з Посольством Франції в Україні, Французьким Інститутом в Україні та Агенцією Університетської Франкофонії (АУФ), асоційованим членом якої Університет є з червня 2019 року. Конференція відбудеться у дистанційному режимі на платформі Zoom

Учасниками конференції є науковці та викладачі різних профілів діяльності – представники 19 країн (Азербайджану, Алжиру, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Ірану, Йорданії, Кот-д’Івуару, Мадагаскару, Марокко, Молдавії, Нігерії, Польщі, Сенегалу, США, Тунісу, Франції, Чорногорії, України).

Мета конференції – популяризація французької мови та франкомовної культури в Україні; заохочення до реалізації спільних дослідницьких проектів між Україною, Східним регіоном Європи та франкомовними країнами; сприяння публікації наукових праць французькою мовою; зустріч та обмін досвідом викладачів та дослідників з метою налагодження довготривалої міжвузівської співпраці; посилення міжнародних обмінів та франко-української мобільності студентів та викладачів.

Тематика конференції: різні аспекти лінгвістики, перекладознавства, методики викладання французької мови, літературознавства, економіки, туризму, біології, фізики, медицини.

Програма конференції

Посилання на пленарне засідання :

Topic: Plenary session

Time: Apr 8, 2021 10:00 AM Kiev