Лекція французького професора Франсіса Єша

08.10.2021 | 13:19

5 жовтня 2021 року викладачі кафедри французької філології відвідали лекцію пана Франсіса Єша, заслуженого професора університетів Париж-Декарт і CELSA Сорбонна (Франція). Професор представив свої міркування щодо проблем сучасної семіотики. Зокрема, репрезентував комунікативні особливості значень “смаку” та “запаху” на основі рекламного дискурсу, що відіграє значну роль у процесі здійснення впливу на адресата з комерційною метою. Лектор поділився роздумами щодо значимості вербального та невербального мовлення у процесі передачі відчуттів “смаку” і “запаху”. Особливе зацікавлення аудиторії викликали приклади реклам відомих брендів, де перегукуються стереотипи і розкіш, оригінальність та витонченість.