Лекція польської професорки п.Ельжб’єти Б’ярдської

05.10.2021 | 17:30

28 вересня 2021 року викладачі кафедри французької філології мали чудову нагоду взяти участь у лекції професорки кафедри французької філології Вроцлавського університету, пані Б’ярдської Ельжб’єти, яка проводилася в рамках наукового семінару кафедри, на основі Угоди про співробітництво між Львівським національним університетом імені Івана Франка і Вроцлавським університетом (Польща). Пані професорка поділилася своїми роздумами щодо досліджуваної нею теми, а саме “Французьке політичне мовлення і інтернет-меми”. Беручи до уваги той факт, що інтернет, який зачепив всі сфери нашого життя, відіграє одну з визначальних ролей в системі комунікації та суттєво змінює навіть систему суспільних стосунків, то очевидно, що інтелектуальні рефлексії та розуміння ролі “інтернет-мемів“ у суспільстві загалом, і у політичному мовленні, зокрема, є темою дуже цікавою та актуальною. Численні сучасні приклади “інтернет-мемів“, наведені лекторкою, не лише сприяли кращому сприйняттю інформації, а й викликали жваву дискусію щодо їх розуміння, перекладу та декодування.

Надіємося, що така плідна співпраця кафедр буде продовжуватися і отримуватиме нові перспективи розвитку.