Лінгвістичне стажування наших студентів у Віші (Франція)

20.11.2023 | 23:26

Дякуючи щомиті нашим Воїнам Світла за можливість жити та працювати, ми радіємо, коли наші студенти прагнуть до нових висот і підкорюють їх. Цього разу ще одну можливість опанувати нові знання, вдосконалити свій рівень володіння французькою мовою отримали наші студентки Гарбарчук Злата, Крошняк Софія, Паламар Роксолана, Палош Катерина, Семенюк Христина та Скалецька Ірина. Щира подяка Посольству Франції в Україні, а головно, раднику з питань культури, директору Французького інституту в Україні панові Олів’є Жако та французькому уряду за підтримку та чудову можливість для наших студентів пройти стажування у лінгвістичному центрі CAVILAM у Віші (Франція). Впевнені, наші студенти нас не підведуть.