Літня школа “Використання цифрових технологій у навчанні та професійній діяльності” у м. Байройт

14.08.2023 | 16:23

З 7.08.2023 до 12.08.2023 студентки Ярина Кільо та Юлія Григорович та асистентки кафедри Мольдерф Оксана Євгенівна і Сопіла Тетяна Миколаївна брали участь у літній школі на тему “Використання цифрових технологій у навчанні та професійній діяльності” у м. Байройт. Разом з учасниками нашого університету участь взяли колеги з Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Донецького національного університету імені Василя Стуса. Протягом тижня учасники встигнули чимало, а саме:

– дізнатися більше про Байройт та Байройтський університет;

– поспілкуватися з політичним інфлюенсером та взяти участь у воркшопах на теми “Усний та письмовий переклад в ЄС”, а також “Інклюзія серед нас” та обговорити, як зробити освіту доступною для всіх;

– відвідати Нюрнберг та взяти участь у воркшопі “Від Нюрнберга до Гааги”, отримавши можливість детальніше проаналізувати Нюрнберзький процес. Цікаво, що під час Нюрнберзького процесу вперше було використано синхронний переклад;

– переглянути документальний фільм «ЄвроДонбас» про європейську спадщину українського Донбасу;

– і, звичайно ж, учасники активно створювали власний медіа-контент про Україну, використовуючи різноманітні інструменти та презентували свої результати.