Магія французького романсу: візит студентів 3 курсу французької філології до Львівської Опери

19.09.2024 | 00:55

Музика надихає, заспокоює, занурює в океан роздумів та емоцій. А якщо це музика французьких композиторів, то це ще й проникнення у французьку музичну атмосферу. Саме такі відчуття мали сьогодні студенти 3 курсу французької філології після вечора «Французький романс» у дзеркальній залі Львівської національної опери. Зі сцени звучали чуттєві твори у виконанні провідної солістки , лауреатки Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Маріанни Цвєтінської у вишуканому супроводі фортепіано, за яким нас вражала своєю майстерністю Ірина Кірчанова.
Звучали твори величних композиторів, таких як Клод Дебюссі, Моріс Равель та Ґабрієль Форе.
Після виступу студенти мали можливість поспілкуватися з пані Іриною та пані Маріанною і подякувати їм за магію музики.