Методичний вебінар для викладачів французької мови

22.01.2021 | 17:07

Для професійного розвитку кожного дня необхідно вдосконалювати навички володіння іноземними мовами. Викладання французької та спілкування в різних сферах суспільного життя – це справжній актив у глобальному контексті.

21 січня 2021 року викладачі нашої кафедри взяли участь у методичному вебінарі «Evoluer en français professionnel », організованому видавництвом CLE International, Paris.

Доповідачі Annick Hatterer та Philippe Liria представили нові методики та освітні інструменти від видавництва “CLE International”, які допоможуть покращити процес навчання у таких галузях як міжнародні відносини, фінанси, торгові переговори, туризм.

Безумовно, такі зустрічі стають запорукою розвитку та  вдосконалення професійної компетентності як викладачів так і студентів кафедри.