Міжнародна студентська конференція з Міжкультурної компетентності «Глобальні можливості для навчання»

30.01.2023 | 17:43

11 січня 2023 року у дистанційному форматі відбулася перша Міжнародна студентська конференція з  Міжкультурної компетентності «Глобальні можливості для навчання» (1st International Student Conference on Intercultural Competence (ISCIC)‘Global Opportunities for Studying’), яку організував університет імені Станіслава Сташица у м. Піла, Польща.

Конференція була присвячена здобувачам освіти у рамках спеціальності «Англійська філологія». Учасниками конференції були студенти з  України, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Грузії, Польщі, Боснії і Герцеговини та  Румунії. У конференції взяли участь  представники факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка  Марія Тацинець (3 курс ОП «Бакалавр»), Соломія Курило (1 курс ОП «Магістр»), Сергій Цибульський  (3 курс ОП «Бакалавр») і Ольга Ольшанецька (4 курс ОП «Бакалавр»).

Студенти підготували виступ про  історію та  тепрерішнє житття у  Львові та  роль нашого міста  у  реаліях російсько-української війни, цікаві факти з життя Львівського університету і можливості, які відкриває перед студентством факультет іноземних мов.

Учасники конференції мали змогу дізнатися більше про структуру та визначальні  риси навчального процесу в університетах представлених країн. Вони  поділилися своїми враженнями та  особистими відкриттями у сфері вивчення аглістики, знаннями культури, комунікативними  навичками та вміннями самопрезентації.

Організатори студентської конференції вірять, що подібні заходи допоможуть молодим людям подолати стереотипне сприйняття світу та краще налаштовувати спілкування у міжнаціональному середовищі. Наші контакти -запорука нашого розуміння світу. Ця подія продовжила співпрацю в обміні лекціями між кафедрами англійської філології  нашого університету та інститутом англістики університету імені Станіслава Сташица у м. Піла, Польща, яка відбуваалася під час семестру.

Тацинець Марія