Міжнародний День Музеїв 2023

19.05.2023 | 17:00

Цьогоріч 18 травня це не лише, рідний нам,  День вишиванки, а ще й Міжнародний День Музеїв. Саме тому,  студенти 1 курсу французької філології відвідали Музей нашого університету. Дякуємо директорові музею п. Юрієві Гудимі за цікаву екскурсію, яка допомогла нам не просто зануритися  у надзвичайно цікаву  історію університету, а й зосередитися на її французьких сторінках та на ролі вчених-романістів у розвитку та становленні нашого університету. Цікавою була розповідь про одного з ректорів університету професора Едварада Порембовича , який заснував нашу кафедру і був відомим вченим-романістом.
Дякуємо нашим воїнам за те, що маємо можливість, одягнувши вишиту сорочку, вчитися, працювати і пізнавати нове.