Міжнародний грантовий проєкт «Development of Studies of World Literature through Cooperation with Literary Teaching in Ukraine»

17.03.2024 | 19:11

З 27 листопада по 10 грудня 2023 року тривало стажування українських науковців у закладах вищої освіти Японії, що стало важливим етапом реалізації Міжнародного грантового проєкту «Development of Studies of World Literature through Cooperation with Literary Teaching in Ukraine». Упродовж цього часу в університетах Японії відбулася низка освітніх і культурних заходів за участі японських та українських викладачів і студентів.
Організація проєкту – Japan Society for the Promotion of Science. Керівник проєкту – Dean and Professor Susumu Nonaka (Saitama University, Japan). Підтримка проєкту – Посольство Японії в Польщі. Головна мета проєкту – здійснення досліджень світової літератури, обмін досвідом у галузі викладання української й зарубіжної літератури в закладах середньої та вищої освіти України і Японії.
В міжнародній грантовій програмі від України взяли участь Лідія Мацевко-Бекерська, завідувач кафедри світової літератури Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор філологічних наук, професор, керівник Науково-методичного центру дослідження та викладання літератури Львівського національного університету імені Івана Франка, автор навчальних посібників з методики викладання літератури, співавтор підручників і посібників із зарубіжної літератури; Ольга Ніколенко, завідувач кафедри
світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка, доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, голова ГО «Ukrainian-Japanese Slavonic Society», директор Центру українсько-японської дружби «Sakura» Полтавського націорального педагогічного університету імені Володимира Короленка, автор підручників та посібників із зарубіжної літератури; Катерина Ніколенко, аспірантка Львівського національного університету імені
Івана Франка, учасниця міжнародних програм для молоді у Європі та Азії.
Візит професора Лідії Мацевко-Бекерської до Японії став можливим завдяки підтримці з боку Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка професора, чл.-кор. НАН України Володимира Мельника.

ДАЙДЖЕСТ