Міжвузівський науковий семінар «Сучасні елліністичні студії: проблематика та перспективи»

07.04.2024 | 18:56

5 квітня 2024 року викладачі та студенти кафедри класичної філології взяли участь у   Міжвузівському науковому  семінарі «Сучасні елліністичні студії: проблематика та перспективи». На засіданні з доповіддю «Війна в Україні 2022-2024 в грецьких ЗМІ:  лінгвістичний та геополітичний аспекти», яка супроводжувалась інформативно наповненою, цікавою та переконливою презентацією, виступила кандидат філологічних наук, доцент кафедри класичної філології Львівського національного університету імені Івана Франка Куйбіда Христина Ігорівна.  У роботі семінару, який проходив в онлайн-форматі, також  взяли участь викладачі Маріупольського державного університету, Київського національного лінгвістичного університету, та Одеського національного університету імені  І. І. Мечнікова.  Наступне засідання семінару відбудеться в другій декаді травня в межах Всеукраїнського фестивалю науки.