Наукова складова міжнародного дня Франкофонії

23.03.2024 | 19:37

Шановні друзі ! Продовжуємо розповідати про події, пов’язані із святкуванням міжнародного Дня Франкофонії. Поряд із інтелектуальними вікторинами та зустрічами, викладачі французької філології відзначають цей день участю у наукових конференціях. Зокрема, 20 березня доцент кафедри Вікторія Лучкевич взяла участь у Міжнародній конференції, організованій Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та університетом Поля Валєрі, Монпельє 3 ” (Іdentité(s): Premières rencontres francophones franco-ukrainiennes en Sciences du langage” , де виступила з доповіддю на тему: “Проблема ідентичності у мультикультурному учнівському просторі”.
Учасники конференції обмінялися цікавими думками щодо формування та зміни парадигми інтерпретації ідентичності як в історичному розрізі, так і на сучасному етапі, особливостей аналізу поняття ідентичності у різних наукових галузях. Особливий акцент було зроблено на переосмислення проблеми мовної, національної та соціокультурної складових концепту “ідентичність” крізь призму російсько-української війни.