Наукова співпраця кафедри світової літератури з ЦУЄНС триває

14.05.2024 | 18:50

Завершена робота над колективною монографією «Сучасна філологія: теорія, історія, методологія» (м. Рига, 2024).

Монографія видана європейським видавництвом «Izdevnieciba «Baltija Publishing» (м. Рига, Латвія). Члени редакційної колегії: Роман Дьякон, доктор технічних наук, професор, академік, президент ISMA University of Applied Sciences; Лідія Мацевко-Бекерська, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Львівського національного університету імені Івана Франка, керівник Науково-методичного центру дослідження та викладання літератури Львівського національного університету імені Івана Франка; Ольга Бандровська, доктор філологічних наук, професор кафедри світової літератури Львівського національного університету імені Івана Франка; Любомир Бораковський, кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка.

Автори розділів монографії репрезентували дослідження в такому тематичному колі:

• Методологічні конфігурації філології ХХІ ст.
  • Феномени транзитивності в західноєвропейських літературах ХХ-ХХІ ст.
  • Проблематика порівняльних досліджень у ХХІ ст.
  • Взаємодія літератури, мови, культури: рецепція, інтерпретація
  • Актуальні аспекти перекладознавчих студій: філологічний контекст