Науковий семінар кафедри німецької філології

14.12.2023 | 17:29

8 грудня 2023 року відбувся науковий семінар кафедри німецької філології на тему “Аспекти теорії медійності, засадничі для аналізу літературно-репортажного тексту”. Теоретичний розділ дисертації презентувала аспірантка кафедри німецької філології Христина Качак.

У виступі було розглянуто ключові аспекти теорії медійності та інтермедіальності, які є особливо важливими для аналізу літературних репортажів. Йшлося зокрема про поняття «медіум», феномени інтермедіальності, інтертекстуальності та докуфікційності. Після огляду теоретичних аспектів було виділено потенційні медійні властивості літературно-репортажного тексту, як-от візуальність, звучність, гіпертекстуальність та наголошено на продуктивності такого погляду на текст. Представлений матеріал викликав активну дискусію, яка окреслила подальші вектори дослідження.

Дякуємо колегам за плідне обговорення доповіді!