Навчальний семінар для викладачів іспанської мови

06.11.2020 | 22:00

Дидактичний центр іспанської мови DICE (м. Саламанка, Іспанія) організував 6 листопада 2020 року навчальний семінар для вчителів іспанської мови Східної Європи, в якому взяли участь викладачі-іспаністи кафедри французької філології факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка.

Запропоновані теми («Seguimos Zoomeando con las TIC» Karel Mejzlík; «¿Cómo se dice…?»; Estrategias comunicativas en el aula de ELE» Leticia Borrallo) відображають проблематику сьогодення і дозволяють глибше зануритися у переваги віртуального навчання на платформах Microsoft Whiteboard, Microsoft Sway, Google Classroom, Evernote, Poll Everywhere, WPS та ефективніше застосовувати комунікативні стратегії на заняттях, звертаючи особливу увагу на аудіювання, сприйняття та вираження усного мовлення.