Німецький читальний зал

13.03.2020 | 18:56
Der deutsche Lesesaal an der Nationalen Iwan-Franko-Universität Lwiw!
Ab dem 13.2.2020 könnt ihr jeden Donnerstag von 15 bis 18 Uhr im Raum 406 mit deutschen Fachbüchern, Lexika und Romanen arbeiten. Neben aktueller Literatur zu Germanistik und Übersetzungswissenschaft gibt es im Bestand des DAAD Lwiw, des Центр німецької мови у Львові Sprachlernzentrum Lwiw und der Кафедра німецької філології ЛНУ ім. Івана Франка Werke klassischer und zeitgenössischer deutscher Schriftsteller sowie ein umfangreiches Autorenlexikon – perfekt für die Recherche zu Haus-, Bachelor- und Masterarbeiten.
З 13.02.2020 щочетверга з 15:00 до 18:00 а авдиторії 406 на факультеті іноземних мов у вільному доступі перебувають словники, художня література та фахові видання німецькою мовою. Фонди ДААД Львів, Центру німецької мови та Кафедри німецької філології ЛНУ імені Івана Франка містять актуальні наукові видання у сфері германістики та перекладознавства, твори класичних та сучасних німецькомовних авторів, а також цікаві авторські словники – ідеальна допомога у вашій науково-дослідній роботі під час написання курсових, бакалаврських та магістерських робіт.