Нові можливості для перекладачів у сфері корпусних технологій

18.09.2024 | 19:17

У рамках навчальних програм для українських студентів, організованих Єнською мережею українознавчих досліджень та Єнським університетом Фрідріха Шиллера, у співпраці з кафедрою перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура та кафедрою загального мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, а також кафедрою іноземних мов та перекладознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 17 вересня відбулася лекція на тему: Мода і мова: тенденції номінації одягу в українській мові (корпусне дослідження і перспективи застосування у курсових/дипломних), яку прочитала професор кафедри загального мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка Соломія Бук.

Під час цього міжнародного семінару студенти  взяли активну участь в обговоренні фундаментальних принципів автоматичного опрацювання мови у сфері корпусних технологій, що відкриває суттєві нові можливості при перекладі.