Новорічне привітання декана факультету

31.12.2021 | 11:30

Шановні колеги, шановна факультетська спільното, дорогі наші студенти,
в останній день року, що минає, дозвольте від імені усієї адміністрації факультету насамперед подякувати вам за спільну працю, підтримку, довіру, поради та конструктивну критику. Дякуємо, що всупереч усім викликам ми зуміли забезпечити якісний навчальний процес, успішно організувати наше академічне життя та залишитися вірними тим принципам доброчесності, порядності та взаємодопомоги, виплеканими на нашому факультеті поколіннями талановитих вчених, адміністраторів, педагогів, допоміжним персоналом. Дякуємо і нашим студентам, нашій талановитій молоді, за витримку, старання та успіхи – так тримати!
У 2022 рік крокуймо впевнено, всупереч усім песимістичним настроям та побоюванням! Нехай у наших сім’ях панує мир та злагода, а робота і навчання дарують задоволення – уся наша команда докладе усіх зусиль, аби так і було! А головною запорукою цього нехай стане наше міцне здоров’я!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найщирішими побажаннями
в. о. декана факультету іноземних мов
Любомир Бораковський