Обговорення дисертаційних досліджень на кафедрі французької філології

22.09.2021 | 18:21

20 вересня 2021 року викладачі кафедри французької філології зібралися у конференц-залі факультету іноземних мов на засідання (з обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів: масковий режим та дистанція). Головною темою засідання кафедри було обговорення дисертаційних досліджень асистента кафедри французької філології Лисюка С.В. на тему: “Вербокреативний потенціал сучасної іспанської фахової мови футболу (на матеріалах іспаномовних періодичних видань)” та асистента кафедри французької філології Лисюка В.В. на тему: “Семантичні особливості іспанської медичної термінології” (науковий керівник – доц. Цимбалістий І. Ю.).

Представлені дослідження були грунтовними та актуальними, а цікава дискусія дала змогу дисертантам виокремити додаткові напрями роботи для досягнення високого наукового рівня дисертаційних досліджень.

Слова подяки скеровуємо викладачам-рецензентам робіт, а саме, доцентам Кость Ганні Мирославівні, Ярошко-Кушнір Наталії Сергіївні, Кабову Аркадію Вікторовичу, Лесько Христині Степанівні, а також виконувачці обов’язків завідувача кафедри французької філології доц. Піскозуб Зоряні Федорівні, які своєю працею допомогли молодим науковцям скоригувати основні напрямки своїх досліджень та окреслити їх перспективи.