Онлайн-семінар “PAISAJE SONORO DEL HOLODOMOR…”

29.11.2020 | 22:00

28 листопада 2020 року в рамках поминальних днів жертв голодомору викладачі кафедри французької філології (іспанське відділення) взяли участь в онлайн-семінарі «PAISAJE SONORO DEL HOLODOMOR, UNA ESCUCHA A LA MEMORIA SONORA DE LAS VÍCTIMAS» («Звуковий пейзаж Голодомору, звукова пам’ять жертв голодомору»), доповідачем якого стала Анхеліка Васкес Сарате, аспірантка Кадіського університету (Іспанія) та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Семінар був зосереджений на аспекті відтворення звукового пейзажу жертв та аналізі свідчень 19 жертв, зібраних Музеєм Голодомору у 2017-2019 роках. Проект дав можливість наблизити сучасну українську та іспанську авдиторію до теми пам’яті завдяки підтримці і співпраці україно-іспанських товариств та асоціацій, а також українських університетів.