Patriae decori civibus educandis

20.10.2022 | 13:50

Сьогодні, після двох авдиторних пар в університеті, студенти 1 курсу французької філології прийшли на екскурсію до давньої прекрасної бібліотеки на Драгоманова 5. Ще одна неформальна посвята в студентство, нагода відчути неголосну, але таку високоенергетичну атмосферу університетської книгозбірні. Слухали натхненну розповідь від працівниці бібліотеки про приміщення, історію, системи пошуку книжок, оглядали зблизька каталоги давніх видань. Заглянули навіть до унікального шестиповерхового книгосховища, піднялися на знамениті балкони головного читального залу. І все це в атмосфері малюнків і фотографій з поля бою, від тих, сучасних і минулих читачів бібліотеки, які як століття тому, так і сьогодні з книгою в серці і зброєю в руках тримають небо України.