Педагогічний досвід студентів-магістрів відділення іспанської філології

12.09.2023 | 09:28

Наприкінці навчального року, після успішного завершення екзаменаційної сесії з 19 червня до 2 липня студенти-магістри відділення іспанської філології, Петро Кузенко і Богдан Яремків, та доцент кафедри Ольга Маєвська, були запрошені Центром сучасних європейських мов Українського Католицького Університету взяти участь у Літній іспаномовній школі в якості викладачів іспанської мови для студентів першого курсу бакалаврату, які обрали іспанську мову для обов’язкової літньої практики. Для обох студентів-магістрів викладання іспанської мови для початківців стало гарною педагогічною практикою, коли впродовж двох тижнів вони провели 20 занять з іспанської мови та взяли участь в різних інтерактивних заходах разом із носіями мови. Після педагогічної практики у середній школі, яку студенти мали обов’язковою у програмі навчання на бакалаврській програмі, магістри отримали досвід викладання іспанської мови для студентської аудиторії у неофіційній атмосфері серед мальовничих карпатських  краєвидів на туристичній базі Звенів (с. Орявчик). В цілому такий педагогічний досвід став гарною підготовкою до практики викладання іспанської мови у вищій школі, в межах освітньо-професійної програми “Іспанська та друга іноземні мови та літератури” другого (магістерського) рівня вищої освіти.