Перша мультидисциплінарна наукова студентська конференція з іноземної мови (французька і іспанська)

06.05.2023 | 13:53

4 травня 2023 року відбулася Перша мультидисциплінарна наукова студентська конференція, яка об’єднала представників різних факультетів, а саме : філологічного, географічного, економічного, історичного, юридичного, прикладної математики та інформатики, журналістики. Студенти мали змогу поділитися результатами своїх досліджень французькою та іспанською мовами, а для декого з них, слід зазначити, вивчення цих мов розпочалося не із шкільної, а власне, університетської лави. Проте, студенти показали чудові знання!
Завідувачка кафедри французької та іспанської філологій Зоряна Піскозуб відкрила конференцію натхненною промовою про значимість вивчення іноземних мов і чудові можливості для студентів отримати в майбутньому цікаві стажування. Рівно ж завідувачка висловила слова подяки викладачам кафедри, які допомагають студентам опановувати термінологію і здійснювати дослідження французькою чи іспанською мовами. На зустрічі панувала надзвичайно дружня та водночас наукова атмосфера, яку чудово підтримувала модераторка зустрічі Наталя Миколаєвич-Джуман. Цікаві доповіді занурили учасників у світ літератури, історичних досліджень архітектури та готельно-ресторанного бізнесу м. Львова, ознайомили нас з азами користування криптовалютою, розповіли про  особливості функціонування венчурного фонду Ukrainian Phoenix Fund та про систему соціального захисту та  її вплив на економіку. Студенти з юридичного факультету зосередили свої доповіді на дослідженнях міжнародного права в умoвах війни в Україні та значимість Римського статуту для засудження численних рашистьких злочинів, здійснених на території України, а журналісти нагадали про роль медіа та незалежних журналістів – хранителів колективної пам’яті у наближенні нашої перемоги. Щиро дякуємо такій чисельній авдиторії за цікаву дискусію і увагу. Бажаємо успіху всім студентам і вкотре дякуємо нашим ангелам-охоронцям із ЗСУ, котрі роблять для нас можливими такі зустрічі.

Відеоспогад