Студенти французької філології вже планують нові лінгвістичні стажування у Франції

20.12.2023 | 00:44

Грудень для університетської спільноти це дуже насичений час: захисти дипломних та курсових робіт, заліки, іспити. А для студентів французької філології це ще й час планувати нові стажування у Франції. Саме тому 19 грудня 2023 року керівництво Федерації обмінів Франція-України (FEFU) мало чудову нагоду розповісти студентам про можливі стажування, які наші студенти різних курсів матимуть змогу обирати вже з квітня 2024 року. Йдеться про лінгвістичні стажування, педагогічні та професійні. Студентка 4 курсу Анна Клещевнікова, яка впродовж двох років тричі відвідала Францію з метою стажувань, які тривали 2 або 3 місяці, поділилася із студентами своїми враженнями та думками про перебування у Франції, розповіла про свої здобутки та відкриття. Студенти 2 курсу французької філології мали чудову нагоду поспілкуватися із носіями мови – представниками Федерації обмінів та пройти першу пробну співбесіду.
Дякуємо Федерації обмінів Франція-України за співпрацю, а нашим студентам бажаємо успішної здачі сесії та обдуманого вибору стажування.
Дякуємо нашим Збройним Силам за можливість жити, працювати та будувати плани нашим студентам.