Початок педагогічної практики для студентів кафедри французької та іспанської філологій

16.02.2024 | 20:49

9  лютого розпочалася педагогічна практика для студентів кафедри французької та іспанської філологій. Напередодні в онлайн режимі відбувся інструктаж з проходження цієї практики для студентів обидвох філологій. Викладачі кафедри, а також представники кафедри педагогіки ознайомили студентів з наказом ректора, програмою та завданнями практики, а також представили необхідну звітну документацію та пояснили всі тонкощі її виконання.Ми впевнені, що ці чотири тижні практики поглиблять теоретичні знання не лише з психолого-педагогічних дисциплін, а й з основних,  дозволять нашим студентам-практикантам сформувати найкращі уміння професійного і педагогічного спілкування з учнівською аудиторією. Дякуємо усім навчальним закладам-партнерам за незмінно теплу зустріч наших вихованців і майбутнє наставництво їх перших кроків педагогічної майстерності.
Щиро бажаємо усім студентам творчого індивідуального підходу, цікавих ідей та їх успішних реалізацій, приємних перерв і плідних уроків без тривог!