Подорож замками Львівщини

07.05.2023 | 21:46

6 травня 2023 студенти іспанської філології 1, 2 та 4 курсів разом із студентами англійської філології, які вивчають іспанську мову як другу іноземну, вирушили у подорож замками Львівщини.У супроводі викладачів- іспаністів Оксани Кушнір та Ольги Маєвськоі студенти відвідали Олеський, Підгорецький та Золочівський замки, які належать до Львівської картинної галереї і утворюють так звану «Золоту підкову Львівщини».
Це була надзвичайно тепла і пізнавальна мандрівка, яка дозволила нам поринути у тогочасну історію, дізнатися про страшну долю цих замків під час другої світової війни та радянської влади та про титанічну працю і зусилля Бориса Возницького для збереження та відновлення цих перлин архітектури для прийдешніх поколінь.
Дякуємо ЗСУ за цю можливість і вже плануємо наступну мандрівку!