Поповнюємо Рій Дронів 2.0 для ЗСУ

02.01.2024 | 14:08

Кінець старого року та початок Нового вкотре показали, що болотяний сусід влаштовує геноцид в Україні. Ба більше, він бореться не лише з людьми, а й з нашою історичною пам’яттю, оскільки знищує музеї Сковороди та Шухевича, чи навіть університет,  де навчався Степан Бандера. Руzzня продовжує робити те, що робила впродовж століть – знищує українську ідентичність , стирає історичну пам’ять, бореться з українською мовою.Та кожен з нас, на своєму місці може боротися з цим. Ми, викладачі, маємо продовжувати працювати, щоб наші студенти були освіченими інтелігентними людьми, справжніми українцями. А ще ми маємо донатити, допомогти нашим хлопцям, які тримають нам Небо, щоб ми могли жити, працювати, навчати, планувати, зустрічати свята. Не забуваймо дякувати їм щодня за це, бо вони віддають найдорожче – своє життя. Ми маємо їм допомагати всіма можливими засобами. Саме тому кафедра французької та іспанської філології  зустріла Новий рік, поповнивши Рій Дронів 2.0 одним дроном.
Вірмо у нашу перемогу, у перемогу добра, працюймо наполегливо і донатьмо!
Слава Україні! Героям Слава!