Премʼєра перформансу “Культура” (у рамках тижня Іспанії у Львові)

18.11.2023 | 11:35

У рамках тижня Іспанії у Львові, 14 листопада 2023 року викладачі та студенти іспанської філології кафедри французької та іспанської філологій відвідали премʼєру перформансу “Культура”, що є українською версією вистави “La Cultura”, створеної дуетом “Los Torreznos”. Дійство було представлене студентами-акторами (Гліб Городнічев та Ілля Мірошник) Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, спеціально обраними для цього проекту, розробленого AECID.
Подія відбулася у Львівському Палаці Мистецтв за сприяння Посольства Королівства Іспанії в Україні Embajada de España en Ucrania Embajada de España en Ucrania та Агенції із Співробітництва та Розвитку Королівства Іспанії (AECID).