Презентація книги «Літературний путівник Галичиною» Марціна В’ятра

12.03.2024 | 14:02

Презентація книги «Літературний путівник Галичиною» Марціна В’ятра: оновлена перспектива.

6 березня у Будинку вчених відбулася жива презентація книги історика Марціна В’ятра «Literarischer Reiseführer Galizien. Unterwegs in Polen und der Ukraine» («Літературний путівник Галичиною. Подорожі Польщею та Україною») за участі автора книги, модераторки Аріане Афсарі, завідувачки кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Алли Паславської, літературознавця, перекладача та викладача кафедри Юрка Прохаська й історика та педагога Петра Кендзьора.

Гостями презентації німецькою мовою стали студенти та викладачі факультету іноземних мов. Разом зі спікерами вони занурилися в атмосферу знакових місць європейської історії Галичини через літературу та мистецтво, дослідили контексти України та Польщі, ще раз усвідомили важливість єдності, історії, культурної пам’яті. Ключовим стало питання про те, як зберегти ці знання, нести їх далі, бути єдиними та продовжувати дослідження власної європейської історії.

Дякуємо всім присутнім за активну участь та закликаємо до прочитання книги!